Willa ORNAK

  • Dodaj do notesu
  • ul. Grunwaldzka 20, 34-500 Zakopane
  • od 50zł do 70zł os./doba
  • 18 ...
  • Zapytaj o dostępność
Z domu możecie Państwo korzystać na trzy sposoby: * zajmując dom w całości (jako rodzina, grupa znajomych, albo osób połączonych wspólnym interesem) * dzieląc dom na dwie części (pokoje mogą być łączone w dwa dwupokojowe apartamenty). * zajmując pokoje każdy oddzielnie (to forma najczęściej u nas praktykowana) Dom posiada własny ekologiczny system centralnego ogrzewania wnętrza i ciepłej wody - pompę ciepła (ciepło pobierane jest z gruntu za pośrednictwem układu specjalnych rur zakopanych w ogrodzie). Wokół domu jest duży ogród z naturalną głęboką, czynną studnią oraz miejscem na ognisko. Parking dla naszych gości znajduje się na zamkniętym terenie obok domu.

Opis pokoi

Pokoje zdobią stylowe piece, zabytkowe meble i lampy. Jest też salon zwany u nas pokojem werandowym, letnia weranda i hall ze schodami prowadzącymi do - znajdującego się poniżej części mieszkalnej - poziomu sanitarno kuchennego. Właśnie tu - kierując się względami konserwatorsko architektonicznymi - umieściliśmy kuchnię (do Państwa użytku) oraz cztery łazienki. Mieszkańcy każdego pokoju mają więc do swej wyłącznej dyspozycji własną dużą łazienkę. Tych z Państwa, którzy lubią kąpiele cieplne zapraszamy do sauny. Do Państwa dyspozycji jest swobodny dostęp do internetu. Co dzień chętnie podamy Państwu śniadanie. Na Państwa życzenie możemy zamówić w pobliżu obiady (lub obiadokolacje). Można też przyrządzić sobie posiłki samodzielnie. Kuchnia jest w pełni wyposażona.
x

Willa ORNAK

ul. Grunwaldzka 20, 34-500 Zakopane

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 0 / w tym miesiącu: 87 / wszystkich: 8925 od 17.12.2012. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 1392 od 2016-08-01 .

Wizyt: 489 454, Dziś: 67, Osób online: 3

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem